Loading...

KURUMSAL

1986 YILINDAN BU YANA SOĞUTMA SEKTÖRÜNE KATMA DEĞER SAĞLIYORUZ.

ANA SAYFA /  KURUMSAL /  HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

Modern üretim tesislerinde hizmet ağını ülke geneline yaymış, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübe birikimini yeni teknolojilerle birleştiren Güldem Soğutma, yüksek kalitede malzeme ve deneyimli işçilikle müşteri ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermektedir. 1986 yılında kurulan Güldem Endüstriyel Soğutma yirmibeş yılı aşkın süredirsoğutma üniteleri üretmekte ve soğuk hava depoları tesis etmektedir. Güldem, 2009 yılından itibaren üretimini Kayapa Sanayi Bölgesi’ndeki 2000m2’lik üretim tesisinde yapmaktadır. Kalite konusunu her zaman ön planda tutarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve CE Avrupa Kalite Sertifikası’nı almıştır.

Soğutma ihtiyacınıza uygun ekipman seçilerek sistemin verimli çalışması garanti altına alınır. V-kondenser yapısıyla minimum alanda maksimum soğutma sağlanır. Kondenser ve evaporatörün yüzeyleri artırılarak fan sayıları ve çapları düşürülmüştür. Böylece daha az enerjiyle daha fazla soğutma sağlanır. Soğuk hava depolarında poliüretan dolgulu sandwich paneller kullanılır. Soğutma sıcaklığına uygun kalınlıkta kullanılan paneller uygun ilk yatırım maliyetiyle yüksek yalıtım sağlar. Panel dolgusu CFC gazlar içermediğinden sağlığa zarar vermez. Kullanılan panellerin homojen dolgusu sayesinde ısı iletkenlik katsayıları oldukça düşüktür. Ayrıca, kontinü hatta üretilmeleri sayesinde birbirine tam oturan panel birleşimleri sağlanarak kusursuz yalıtım sağlanır. Opsiyonel olarak kullanılan alev yaymayan panel teknolojisiyle paneller yangında alevi yürütmez ve panel bütünlüğünde bozulma olmaz. Teknolojideki gelişme ve yenilikler sürekli takip edilmektedir. Inverter kontrollü merkezi sistemler, sistemin uzaktan izlenmesi ve kontrolünü sağlayan uzaktan izleme sistemleri gibi ekipmanlarla müşteri ihtiacının ötesine geçilmektedir. Sistem tasarımında alanında kendini kanıtlamış malzeme ve ekipman seçilerek kalite bütünlüğü sağlanır. ISO ve CE belgeleriyle kalitemiz tescillenmiştir. Gıda tesisleri için hijyen ön plandadır. Hijyen sağlanacak yüzeylerde minimum girinti-çıkıntı olmalıdır. Bu nedenle kir tutmayan ve bakteri üremesini önleyen düz yüzeyli paneller kullanılır.

ISO 9001:2008

MARKA TESCİL

ISO 9001:2008

 

ARKAMIZDAN KONUŞANLAR

15 yıllık iş birliğimizin arkasında Güldem Soğutma'nın kaliteli, ekonomik hizmet vermesi ve bu kaliteyi ulaşılabilir kılması yatmaktadır.

FAHRETTİN ARABACI, SÖNMEZ HOLDİNG.

ARKAMIZDAN KONUŞANLAR

Bizim ovamızda kurulan soğuk hava depolarının yüzde doksanını Güldem Soğutma kurdu. Soğutma konusunda dünyadaki en iyi firmaların ürünlerini kullanıyor.

MEHMET HACIOĞLU, HACIOĞLU KARDEŞLER SOĞUK HAVA TESİSLERİ.

ARKAMIZDAN KONUŞANLAR

Bir sorunla karşılaştığımızda Güldem Soğutma'nın olaya müdahalesi çok hızlı. Ve bu bizim için aranılan özelliklerden en önemlisi.

MÜMİN AKGÜN, KAFKAS ŞEKERLEME