wp

Ev Tipi Soğuk Hava Depoları


Ev Tipi Soğuk Hava Depoları

  • 11.06.2021
  • 812

Endüstriyel kullanımlara özgü büyük çaplı soğuk hava depolarının yanı sıra günümüzde bireysel çapta kullanılan ev tipi soğuk hava depolarına da yoğun talep bulunmaktadır. Her evde gıda ürünlerinin ilk günkü tazeliğini koruyarak uzun süreler boyunca muhafaza edilmesi için ev tipi soğuk hava depoları kullanılabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte, soğuk oda sistemler sadece endüstriyel alanda değil aynı zamanda bireysel kullanım için de tasarlanan modeller öne çıkmaktadır.

Ev tipi soğuk hava depoları, buzdolabı ile karıştırılmamalıdır. Ürünlerin tazeliğini koruyarak, uzun süre bozulmadan muhafaza edilmesi için kullanılan bu sistemler buzdolaplarına göre çok daha geniş kapasitelere sahiptir. Dolayısıyla bir buzdolabının en az 4 katı kadar ürün muhafaza edebilme özelliği sayesinde tercih edilmektedir. Bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, birinci sınıf kalitedeki paneller ve ekipmanlar ile istenilen koşullarda ev tipi soğuk hava depoları kurulumu gerçekleştirmektedir.

Ev Tipi Soğuk Hava Deposu

Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendiren uzman proje ekibimiz, evinizin kiler, çamaşır odası ya da farklı bölümlerine soğuk oda sistemi kurulumu yapmaktadır. Sanayi tipinde olduğu gibi ev tipi soğuk hava depolarının da tasarlanması ve proje aşamasında soğuk odada bulundurulacak ürünler dikkate alınmaktadır. Evlerin çeşitli odalarına hazırlanan soğuk hava depoları sayesinde yaş sebze ve meyveler, süt ürünleri, et ürünleri balık ve diğer mamüller de sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebilmektedir.

Ev tipi soğuk odaların en büyük avantajlarından biri de gıda ürünlerinin bozulmadan muhafaza etme süresinin buzdolabının performansına kıyasla çok daha iyi seviyede olmasıdır. Bu bağlamda buzdolabında 1 haftalık süre içinde tazeliği korunabilen gıda ürünleri, ev tipi soğuk hava depolarının temel özellikleri ve avantajları sayesinde daha uzun süre taze tutulabilmektedir. Üstelik bu süreçte daha az enerji tüketilerek ekonomik anlamda verimlilik sağlanabilmektedir.

Et ve balık ürünlerinin dışında meyve ve sebzelerin ideal şekilde saklanıp depolanabilmesi için soğuk hava depolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Özel tasarımlar ile ev tipi soğuk hava depoları projelendiren ve kurulum işlemlerini gerçekleştiren firmamızı siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şirketimiz soğuk oda büyüklük yapısına göre farklı derecelerde soğutma kapasitesi bulunan soğuk hava depolarını imal etmektedir.

Ev Tipi Depolama Kurulumu

Her talebe ve bütçeye uygun koşullarda üretilen ev tipi soğuk hava depolarında kullanılan materyaller de birinci sınıf kalitede seçilmektedir. Bu sayede buzdolabından çok daha büyük alanlarda, istenilen ürünlerin tazeliğini koruyacak şekilde muhafaza edilebilmesi mümkün olmaktadır. En düşük enerji tüketimi ile soğuk havanın uzun süreli korunması için de ev tipi soğuk havalarda özel izolasyon sistemleri uygulanmaktadır. Bu tür ihtiyaçlarınız için şirketimizi tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ölçülerde ve iç hacim yapısında ev tipi soğuk hava depolarına ulaşabilirsiniz.Renault
Nestle
Kafkas Şekerleme
Kardelen Şekerleme
Tüpraş
Övün Et