ÜRÜNLER

ANA SAYFA /  ÜRÜNLER / 

MERKEZİ SOĞUTMA ÜNİTELERİ

Düşük kapasite ihtiyaçlarında tüm kondenser yüzeyi kullanıldığı için enerji verimliliği sağlar. Fan hız kontrolü sayesinde kondenzasyon sıcaklığı sabit değerde tutulur ve dalgalanmalar önlenir. Subcooling sağlayan plakalı ısı eşanjörü sayesinde kapasite ve verim artar. Yağ deposu ve yağ ayırıcı sayesinde kompresörün optimum yağ dengesinde çalışması sağlanır.


ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA ÜNİTELERİ

20-75kw soğutma kapasitesi aralığında üretilir. 70 m2 üzerindeki endüstriyel tip soğuk hava depolarında kullanılır. Meyve-sebze soğuk hava depoları, et kesimhaneleri ve işleme tesisleri, süt ürünleri üretim tesisleri, donmuş muhafaza depoları ve şoklama tesisleri başlıca kullanım alanlarıdır.. Düşük devirli fan kullanıldığı için sessiz çalışır. V Tipi Kondenser, Fan Hız Kontrolü ve Kompakt Depo sayesinde enerji verimliliği sağlar.


TİCARİ SOĞUTMA ÜNİTELERİ

3-20kw soğutma kapasitesi aralığında üretilir. Ortalama 70 m2‘yi geçmeyen ticari tip soğuk hava depolarında kullanılır. Restaurant, süpermarket, kasap, şarküteri, peynir imalathaneleri başlıca kullanım alanlarıdır. Kapı yanına yerleştirilen kumanda paneliyle kullanım kolaylığı sağlar. Geniş kondenser yüzeyi sayesinde enerji verimliliği sağlar.


CHILLER SU SOĞUTMA ÜNİTELERİ

Sanayi tesisleri için proses suyu soğutma amacıyla üretilmektedir. Kapalı devre su dolaşımı nedeniyle kireçlenme problemi oluşturmaz. Cihazın dışına çıkarılan su bağlantı borularıyla tesisat bağlantıları rahatlıkla yapılır. Taşıma tekerlekleriyle cihaz hareket kolaylığı sağlar. Kullanılan R-407C soğutkan gazıyla çevre dostudur. Kompakt yapısıyla az yer kaplar. Montaj, servis ve bakım kolaylığı sağlar.