www.guldem.com.tr web sitesinde bulunan tüm materyaller (bilgiler, tasarımlar) diğer website ortamlarında kullanılmak üzere, yazılı izin alınmadan kullanılamaz.

www.guldem.com.tr websitesine girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi gizli olduğunu kabul eder. Kişisel bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanır ve yetkili kişiler tarafından ulaşılır.

Kişisel bilgileriniz; sizlere daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla kullanılmaktadır. www.guldem.com.tr tüm kişisel bilgilerinizi gizli kabul eder, yasal olarak talep edilmesi durumunda; idari ya da adli davalar veya soruşturmalar için gerekli görülmedikçe üçüncü kişilere açıklamaz.

Gizlilik Reddi

Diğer web siteleri www.guldem.com.tr web sitelerine link-bağlantı içerebilir. www.guldem.com.tr diğer web sitelerin gizlilik ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Diğer internet sitelerinde www.guldem.com.tr logosu görmeniz durumunda; kuralların o internet sitesinde geçerli olduğu anlamı taşımaz. www.guldem.com.tr logosunu kötü niyetli ve izinsiz kullanmak isteyen internet siteleri olabilir. guldem.com.tr sadece www.guldem.com.tr üzerinden ulaşılan bir platformdur.

Gizlilik politikamız belirli dönemlerde değişkenlik gösterebilir, lütfen web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu kısımları okumanızı rica ederiz. Gizlilik politikası ve Site Kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız.

Kurallarımız, politikamız gereği eklemeler, değiştirmeler, çıkarmalar ve iyileştirmeler hakkını gizli tutar. Lütfen değişlikler ile ilgili bilgileri izlemek için web sitemizi düzenli olarak ziyaret ediniz. Gerekli değişikliklerin yapılmasına istinaden; web sitemizi kullanmanız durumunda gizlilik politikamızı ve Site kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

www.guldem.com.tr web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz..

×