Proje Taahhüt
Proje Taahhüt

Proje [Taahhüt]

GÜLDEM Endüstriyel Soğutma Sistemleri, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin bulunması için danışmanlık hizmeti verir. Taahhüt ettiği işlerin projelerini hazırlar,  yeni yapılacak tesisi  ihtiyaca en uygun şekilde planlar.

GÜLDEM Endüstriyel Soğutma Sistemleri başta gıda sektörü olmak üzere ihtiyacı olan sektörler için (proje, izolasyon, panel, soğutma ve elektrik işleri ) endüstriyel soğutma tesisleri taahhütleri gerçekleştirir.

Hesaplıyız

Sizin için en uygun bütçe planlaması yaparız.

Kaliteliyiz

Ürünlerimizde her zaman kaliteli malzeme kullanırız.

Yaratıcıyız

Sizin için en iyi çözümleri sunmaya hazırız.

Hızlıyız

Her zaman işleriniz tam zamanında yapılır.

image
image
image
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Neden Bizi [Tercih] Etmelisiniz

Enerji Tasarufflu

Soğutma üniteleri enerji hizmetini daha az kullanarak enerji tüketiminden tasarruf sağlar. Ayrıca enerjiyi verimli kullanarak maliyet tasarrufu sağlar.

Kalite

Soğutma üniteleri ISO 9001 standartlarına uygun üretilerek makinenin verimliliğini yükseltir ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

CE Sertifikalı

CE Sertifikalı Soğutma üniteleri, Avrupa Standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve  emniyetli olarak sınıflandırılmaktadır.

Çevre Dostu

Soğutma üniteleri, doğaya zarar vermez. Ekosistem üzerinde olumsuz etkileri olmayan split soğutma üniteleri çevremizi korumak için idealdir.

Mühendislik

Soğutma üniteleri üretim aşamasında tasarım, analiz, geliştirme ve test süreçlerinden geçerek optimize şekilde üretilmektedir.

Projeler

Bizi Tercih [Eden] Müşteriler

Ekibimiz ile uzun yıllar boyunca üzerinde çalışıp hayata geçirdiğimiz tüm projelerimiz. Profesyonel, kaliteli ve prestijli.

×