Kalite Yazı
Kalite
Kalite Politikası

Kalite [Politikamız]

Modern üretim tesislerinde hizmet ağını uluslararası alana yaymış, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübe birikimini yeni teknolojilerle birleştiren Güldem Soğutma, yüksek kalitede malzeme ve deneyimli işçilikle müşteri ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermektedir.

Kalite Kontrol

Kalite Güvence

Sürekli İyileştirme

Kalite kontrol, [kalite güvencesi] ve sürekli iyileştirme.

Ürünün talebinden başlayarak satış zamanına kadar her aşamada kontrol edilerek uygunsuzlukların önlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlaması önceliğimizdir.

Kalite Sistemi

Kalite [Yönetim] Sistemi

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında uygulamış olduğumuz kalite politikamız şu şekildedir. 

Müşterilerin ihtiyacını en uygun koşullarda karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Kendisini kanıtlamış ve yüksek performansa sahip tedarikçiler ile çalışmak,  Ürün kalitemizi sürekli geliştirmek, Kalite Sisteminin etkinliğini iyileştirmek için kararlı olmak.

ISO 9001 [Kalite] Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi

Kaynak Yönetimi

Ürün Gerçekleştirme

Ölçme, analiz ve iyileştirme

Kalite Yaklaşımı

Kaliteye [Bakış] Açımız

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin gereksinimleri iyi anlamak ve ürün/hizmet üretimini müşterilerin beklentisi doğrultusunda gerçekleştirmek.

Proses Yaklaşımı

Sonuca ulaşma aşamasında kaynakları ve hedefleri doğru olarak yönetmek ve PUKÖ döngüsü kullanılmaktadır. Planla, Uygula, Kontrol Et, Ölçümle.

Sürekli İyileştirme

Kalite Yönetim Sisteminin en temel özelliği olan sürekli iyileştirmeyi firmamız sadece belge almak için değil, hedef olarak benimsemektedir.

×